uye-1uye-2uye-3uye-4

Ayvacık Eşya Depolama

0(532) 409 6642 Çanakkale / Ayvacık

Firmamızdan fiyat almadan asla depolama işinizi farklı bir firmaya vermeyin. Kullanmış olduğumuz son sistem teknoloji ile sorunlara çözüm üretmekteyiz. Eşya depomız ise sizin istediğiniz düzende ayarlanmıtır.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer çanakkale eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Ayvacık eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Ayvacık eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Ayvacık evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

26 Mart 2021 Cuma

Mesaj yazın

kepce