uye-4uye-1uye-3uye-2nakliye ve depolama kiralık eşya depolama ve nakliyat

Marmaris Eşya Depolama

0534 745 11 89 Muğla / Marmaris

MUĞLA EŞYA DEPOLAMA İÇİN İNDİRİMLİ ÖDEMELERİ KAÇIRMAYIN. EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİNİ MUĞLA BÖLGESİNDE 7/24 BAŞVURU İLE ALABİLİRSİNİZ. KİRALIK DEPOLAMA HİZMETLERİNDE FİYATLAR FİRMAMIZDA BAZI ÖZEL DURUMLARDA DAHA İNDİRİMLİ VE KAMPANYALI OLMAKTADIR. ÇOK UZUN ZAMANDIR EŞYA DEPOLAMA SEKTÖRÜNDE HİZMET VEREN FİRMAMIZ İÇİN MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUN KALMASI VE GÜVEN DUYMASI ÇOK DAHA ÖNEMLİDİR.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer muğla eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Marmaris eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Marmaris eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Marmaris evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

Marmaris kiralık eşya deposu

Platformumuzda her bütçeye uygun bir eşya deposu bulabilirsiniz. İster Çeyiz, beyaz eşya, mobilya, koli gibi parça eşya isterse ofis malzemeleri, öğrenci evi veya komple ev eşyası olsun Marmaris kiralık eşya doposu için hemen bir talep oluşturun. En uygun kiralık dopa tekliflerini alın.

26 Mart 2021 Cuma

Mesajlar

Aynur Baykal 5538100080

Yatak dolap Beyaz eşya

A.Atilla Hıncal 0533 650 6048

Marmaris Siteler Ankara Sitesindeki evimden eşyalarım alınacak.
Sağlam ambalajlama ve dirençli sağlam karton kutularda amabalajlama ve metal konteyner’de güzel bir yerleştirme ile 1 sene depolamak istiyorum. Deponuz hangi şehirdedir? Eşyaları toplama, ambalajlama, metal konteynere yerleştirme, depolama alanına nakliyesi ve depolanması dahil fiyat almak istiyorum. Evi görmek isterseniz bildiriniz.

Tarık 01621616029

Marmaris de Depo kirası ne kadar ? Eşa boyutu 1x 198cm x 40cm, 120cm x 180 cm, koltuk 238 cm x 1,40cm, masa 1,40 x 100 cm, 6 sandalye, yatak 180 x 200 cm, dolap 334 cm x 280 cm bunar parçalanacak tabiki yani yer küp / oranı azalacak, ve 15 adet kartonlar 60 x 38cm.

Bulent

Merhaba, iletişim numaranızı yazın fiyat verelim efendim

Ahmet

2+1 ev esyasi

Ahmet

2+1 ev eşyası depolama 6 aylık fiyat nedir öğrenmek istiyorum

Ahmet

Marmaris’te 2+1 ev eşyalarımi 6 aylık süreyle depolamak istiyorum ambalajlama ve depo ücreti hakkında bilgi alabilir miyim

Mesaj yazın

kepce