uye-2uye-4uye-3uye-1

Akçakale Eşya Depolama

0532 657 32 35 Şanlıurfa / Akçakale

Eşya depolama alanları kişiye özel ve kişiye uygun hizmet seçenekleri ile sizlerin beklentilerinize ortam hazırlayacaktır. Profesyonel ekibimiz ve son derece hijyenik olan depo alanlarımız ile her türlü eşyalarınız güven içinde korunmaktadır. Hizmete başladığımız günden itibaren belirlemiş olduğumuz kalite standartlarında çalışmalarımızı sürdürüyoruz.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer şanlıurfa eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Akçakale eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Akçakale eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Akçakale evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

26 Mart 2021 Cuma

Mesaj yazın

kepce