uye-2uye-4uye-3uye-1esya depolama kiralık eşya depolama ve nakliyat

Altınekin Eşya Depolama

0532 657 32 35 Konya / Altınekin

Depolarımızı yeniledik ve daha iyi koşullarda hizmet vermeye devam ediyoruz.Tüm depolarımızın bakımlarını zamanında yaparak eşyalarınızın güvende olmasını sağlıyoruz.Yasal depolama kuralları doğrultusunda kapsamlı eşya depolama hizmeti veriyoruz. Konya bölgesinden 7/24 başvuru yapabilirsiniz.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer konya eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Altınekin eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Altınekin eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Altınekin evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

Altınekin kiralık eşya deposu

Platformumuzda her bütçeye uygun bir eşya deposu bulabilirsiniz. İster Çeyiz, beyaz eşya, mobilya, koli gibi parça eşya isterse ofis malzemeleri, öğrenci evi veya komple ev eşyası olsun Altınekin kiralık eşya doposu için hemen bir talep oluşturun. En uygun kiralık dopa tekliflerini alın.

26 Mart 2021 Cuma

Mesaj yazın

kepce