uye-3uye-4uye-1uye-2

Ayvalık Eşya Depolama

0532 050 26 86 Balıkesir / Ayvalık
Ayvalık Eşya Depolama

kiralık eşya depolama alanları oluşturulmakta ve buna bağlı tüm işlemlerinizi pratik bir biçimde gerçekleştirebilmenize fırsat tanınmaktadır.güvenilir depo alanlarımız içerisinde farklı boyutlarda eşyalarınızı saklayabiliriz. her daim şirketimiz müşteri memnuniyetlerine önem verir.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer balıkesir eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Ayvalık eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Ayvalık eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Ayvalık evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

Ayvalık kiralık eşya deposu

Platformumuzda her bütçeye uygun bir eşya deposu bulabilirsiniz. İster Çeyiz, beyaz eşya, mobilya, koli gibi parça eşya isterse ofis malzemeleri, öğrenci evi veya komple ev eşyası olsun Ayvalık kiralık eşya doposu için hemen bir talep oluşturun. En uygun kiralık dopa tekliflerini alın.

Mesajlar

Birgül 53752467O9

Merhaba Ayvalık ‘da depolamak istediğim ev eşyam var.Yaklaşık 10 parça
buzdolabı,çamaşır makinası,l koltuk,demir karyola,tv sehpası,mutfak dolabı vs
küçük parçalar.

şaziye satılmış 5355652385

merhaba, 1 adet 2 li koltuk, 1 ad. yemek masası 6 sandalyesi ile 2 ad. koli depolamak istiyorum. Ayvalık da olacak depo tercihimdir. Ancak depo burhaniye, gömeç gibi yakın civarda da olabilir

Mesaj yazın

kepce