uye-4uye-3uye-2uye-1

Beylikdüzü Eşya Depolama

0532-657 3235 İstanbul / Beylikdüzü
Beylikdüzü Eşya Depolama

Üstün teknoloji hizmetlerimizi sizlere en iyi şekilde sunmaya devam ediyoruz. Kalite standartlarında bir hizmetler sunulmaya devam edilir. Ne zaman isterseniz de eşya depolama konusunda hizmetlerden yararlanmaya başlamış olacaksınız.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer istanbul eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Beylikdüzü eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Beylikdüzü eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

Mesajlar

DURSUN 000

EŞYALARIMI RUTUBET MAHVETMİŞ. FİYATLARI UYGUN AMA HİÇ KİMSEYE ÖNERMİYORUM.

Beylikdüzü Depolama Hizmetleri 0532 657 3235

Merhaba dursun bey. Keşke numaranızı paylaşsaydınız. Kayıtlarımıza baktık. Sizinle ilgili bir sözleşme bulamadık. Başka firmayla karıştırıyor olabilir misiniz.

Mesaj yazın

kepce