uye-1uye-2uye-4uye-3

Bornova Eşya Depolama

0(532) 657 3235 İzmir / Bornova

YETERLİ KAPASİTEMİZ İLE HER TALEBİ KARŞILAMAYA DEVAM EDİYORUZ. ELİNİZDEKİ FAZLA VE KULLANMADIĞINIZ MALZEMELERİ EŞYA DEPOLAMA ALANINDA GARANTİLİ ŞEKİLDE BEKLETEBİLİRSİNİZ. KORUNAKLI ALANLAR SAYESİNDE DIŞ ETKENLERE MARUZ KALMAYAN ORTAMDA DEPO KİRALAMA HİZMETİ VERİYORUZ.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer izmir eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Bornova eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Bornova eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Bornova evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

26 Mart 2021 Cuma

Mesaj yazın

kepce