uye-1uye-4uye-2uye-3

Çarşıbaşı Nakliyat ve Depolama

0(216) 397 0616 Trabzon / Çarşıbaşı

Kısa bir süre içerisinde bu noktada ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlamak amacıyla iletişime geçebilir ve beklentilerinizin karşılanmasına olanak sağlayabilirsiniz.Tecrübeli ekip ve isteğe göre sigortalı bekleme alanlarıyla koruma garantili eşya depolama alanı kiralayabilirsiniz. Çarşıbaşı eşya depolama olarak her daim sizlere hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer trabzon eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Çarşıbaşı eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Çarşıbaşı eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Çarşıbaşı evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

26 Mart 2021 Cuma

Mesaj yazın

kepce