uye-2uye-1uye-4uye-3

Çiğli Eşya Depolama

0535 925 56 34 İzmir / Çiğli

Tercih ettiğiniz hizmetlerde tüm depolama süreçlerinin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanarak eşyalarınıza zarar gelmeme garantisi verilmektedir. Avantajlı depolama alanlarında eşya garantisi kurumsal hizmet noktaları aracılığı ile bireylere sunulmakta ve süreç içerisinde hiçbir sorun ile karşı karşıya kalmadan bu sürece sahip olmanız sağlanmaktadır. Fuar alanı, banka, ofis ve evlerdeki malzemelerinizi kurallara uygun şekilde saklıyoruz.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer izmir eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Çiğli eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Çiğli eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Çiğli evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

Çiğli kiralık eşya deposu

Platformumuzda her bütçeye uygun bir eşya deposu bulabilirsiniz. İster Çeyiz, beyaz eşya, mobilya, koli gibi parça eşya isterse ofis malzemeleri, öğrenci evi veya komple ev eşyası olsun Çiğli kiralık eşya doposu için hemen bir talep oluşturun. En uygun kiralık dopa tekliflerini alın.

Mesaj yazın

kepce