uye-2uye-4uye-1uye-3

Çilimli Eşya Depolama

0532.657.3235 Düzce / Çilimli

Depolarımızı yeniledik ve daha iyi koşullarda hizmet vermeye devam ediyoruz.Uzun vadede konforlu ve korunaklı bir kiralık depo alanı için doğru firmadasınız. Kiraladığınız eşya depolama alanında para ve gıda dışı malzemelerinizi bekleterek kurumsal hizmet alabilirsiniz.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer düzce eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Çilimli eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Çilimli eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Çilimli evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

26 Mart 2021 Cuma

Mesaj yazın

kepce