uye-3uye-1uye-2uye-4

Çubuklu Eşya Taşıma

0(532) 657 3235 İstanbul / Çubuklu

Kiralık eşya deposu isteyenlere yönelik olarak hizmetlerden yararlanmaya başlayacaksınız.Mobilyalarınızın nemsiz ve güneş almayan ortamda bekletilmesini sağlamaktayız.Çubuklu eşya depolama firması olarak en uygun fiyata güvenli depolama hizmeti veriyoruz.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer istanbul eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Çubuklu eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Çubuklu eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Çubuklu evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

Mesaj yazın

kepce