uye-4uye-1uye-2uye-3

Daday Eşya Depolama

0216-397 0616 Kastamonu / Daday

Zarar görmeyen eşyalar için depolama alanlarını uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz.Kişiye özel depolama alanları oluşturularak burada yer alan tüm hizmetlerden bireylerin fayda elde etmelerine olanak sağlanacaktır. Talep ettiğiniz kiralık eşya depolama alanı için depolama fiyatları konusunda destekçi ve çözümcü bir firmayız.Her zaman en kaliteli hizmeti en uygun fiyata veriyoruz. Daday depolama firması.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer kastamonu eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Daday eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Daday eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Daday evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

26 Mart 2021 Cuma

Mesajlar

Aysun 553770910

Sigorta yapılıyor mu eşyalara. Rutubet falan olmuyor değilmi.

Mesaj yazın

kepce