uye-4uye-3uye-2uye-1esya deposu kiralama kiralık eşya depolama ve nakliyat

Dinçer Eşya Depolama

0534 745 11 89 İstanbul / Pendik
Dinçer Nakliye

Geniş güvenlikli birinci sınıf konteynerlerimizde eşyalarınızı istediğiniz süre kadar özenle muhafaza ediyor, ve dilerseniz adresinize teslim ediyoruz. Kaliteli ve dürüst hizmet için hemen bizi arayın.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer istanbul eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Pendik eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Pendik eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Pendik evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

Pendik kiralık eşya deposu

Platformumuzda her bütçeye uygun bir eşya deposu bulabilirsiniz. İster Çeyiz, beyaz eşya, mobilya, koli gibi parça eşya isterse ofis malzemeleri, öğrenci evi veya komple ev eşyası olsun Pendik kiralık eşya doposu için hemen bir talep oluşturun. En uygun kiralık dopa tekliflerini alın.

Mesajlar

Kadir 053146262414

Eşyaları evden alıyor musunuz. Yoksa ben mi getireceğim. Beyaz eşyalarım var.

Mesaj yazın

kepce