uye-3uye-4uye-2uye-1

Emirgazi Eşya Depolama

0(532) 409 6642 Konya / Emirgazi

Size beklentinizin üzerinde bir eşya depolama alanı sunuyoruz. Yerinden alınan malzemeleriniz özel alan gizliliği dahilinde paketleme ile dilediğiniz kadar saklanacaktır. Hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak ve her zaman iyi sonuçların oluşmasına fırsat tanımaktır. Fuar alanındaki malzemelerinizi senelik olarak bekletmenize zemin hazırlıyoruz. Kalitemiz daima sektördeki farkımızı ortaya koymaktadır.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer konya eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Emirgazi eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Emirgazi eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Emirgazi evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

26 Mart 2021 Cuma

Mesaj yazın

kepce