uye-1uye-3uye-2uye-4

Felahiye Eşya Depolama

0(216) 397 0616 Kayseri / Felahiye

VERDİĞİMİZ SÖZÜN ARKASINDAYIZ. DAİMA EN UYGUN FİYATA EŞYALARINIZI DEPOLUYORUZ. ÜST DÜZEYE SAHİP ŞEKİLDE HİZMETLER SUNULMAYA DEVAM EDİLİR. DİLEDİĞİNİZ ŞEKİLDE TÜM DEPOLAMA İŞLEMLERİNE SAHİP OLMAK VE BURADA YER ALAN SEÇENEKLERE SAHİP OLARAK BEKLENTİLERİNİZİN CEVAP BULMASINA OLANAK SAĞLAMAK ARTIK DEPOLAMA NOKTASINDA ÇOK DAHA ETKİLİ BİR ŞEKİLDE SİZLERE SUNULACAKTIR.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer kayseri eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Felahiye eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Felahiye eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Felahiye evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

26 Mart 2021 Cuma

Mesaj yazın

kepce