uye-3uye-4uye-2uye-1

Fındıklı Eşya Depolama

0532 050 26 86 Rize / Fındıklı

UZMAN EKİBİMİZ SİZLERE YÖNELİK OLARAK 7/24 AKTİF ŞEKİLDE HİZMETLERT SUNMAYA DEVAM EDER.İŞİNDE UZMAN OLAN PROFESYONEL EKİBİMİZ VE EN SON SİSTEM TEKNOLOJİK EKİPMANLAR KULLANILARAK EN GÜVENİLİR HİZMETLERİ AYAĞINIZA KADAR GETİRMEKTEDİR. TEK SEFERDE ÇOK YÖNLÜ EŞYA DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ İÇİN DOĞRU ADRESTESİNİZ.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer rize eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Fındıklı eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Fındıklı eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Fındıklı evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

Fındıklı kiralık eşya deposu

Platformumuzda her bütçeye uygun bir eşya deposu bulabilirsiniz. İster Çeyiz, beyaz eşya, mobilya, koli gibi parça eşya isterse ofis malzemeleri, öğrenci evi veya komple ev eşyası olsun Fındıklı kiralık eşya doposu için hemen bir talep oluşturun. En uygun kiralık dopa tekliflerini alın.

Mesaj yazın

kepce