uye-1uye-3uye-2uye-4

Foça Evden Eve

0535 925 56 34 İzmir / Foça

HEM EKONOMİK HEM DE KALİTELİ BİR HİZMET ALMAK İSTER MİSİNİZ? KONTEYNER DEPOLAMA HİZMETİNİ AYAĞINIZA GETİRİYORUZ. OFİSİNİZDEKİ FAZLALIKLARA YER ARIYORSANIZ İZMİR EŞYA DEPOLAMA ŞİRKETİMİZ İDEAL ÇÖZÜM SUNAR.OFİS MALZEMENİZİN EMNİYETLİ ALANDA BEKLEMESİ İÇİN İZMİR EŞYA DEPOLAMA FİRMAMIZA BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ.DEPO ALANLARININ HER TÜRLÜ BAKIM VE TEMİZLİKLERİ PROFESYONEL EKİBİMİZ SAYESİNDE DÜZENLİ OLARAK YAPILMASINDAN DOLAYI EŞYALARINIZ KESİNLİKLE SAĞLIKLI ORTAMLARDA SAKLANMAKTADIR. MOBİLYALARINIZIN EMNİYETLİ ALANDA BEKLEMESİ İÇİN GÜÇLÜ DEPO ALANLARI SUNUYORUZ.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer izmir eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Foça eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Foça eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Foça evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

Foça kiralık eşya deposu

Platformumuzda her bütçeye uygun bir eşya deposu bulabilirsiniz. İster Çeyiz, beyaz eşya, mobilya, koli gibi parça eşya isterse ofis malzemeleri, öğrenci evi veya komple ev eşyası olsun Foça kiralık eşya doposu için hemen bir talep oluşturun. En uygun kiralık dopa tekliflerini alın.

Mesaj yazın

kepce