uye-1uye-3uye-2uye-4nakliye ve depolama kiralık eşya depolama ve nakliyat

Gelendost Eşya Depolama

0534 745 11 89 Isparta / Gelendost

EŞYALARINIZIN TİPİNE GÖRE ÖZEL DEPO ALANLARIMIZ BULUNUYOR. DEPO ALANLARIMIZIN HER BİRİNDE GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ BULUNUYOR.KUSURSUZ BİR ŞEKİLDE TÜM EŞYALARINIZIN DEPOLAMA İŞLEMLERİ GETİRİLEREK EN İYİ ŞEKİLDE BU HİZMETLERE SAHİP OLABİLMENİZE OLANAK SAĞLAMAKTADIR. FUAR ALANINDAKİ MALZEMELERİNİZİ SENELİK OLARAK BEKLETMENİZE ZEMİN HAZIRLIYORUZ.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer ısparta eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Gelendost eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Gelendost eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Gelendost evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

Gelendost kiralık eşya deposu

Platformumuzda her bütçeye uygun bir eşya deposu bulabilirsiniz. İster Çeyiz, beyaz eşya, mobilya, koli gibi parça eşya isterse ofis malzemeleri, öğrenci evi veya komple ev eşyası olsun Gelendost kiralık eşya doposu için hemen bir talep oluşturun. En uygun kiralık dopa tekliflerini alın.

26 Mart 2021 Cuma

Mesaj yazın

kepce