uye-2uye-1uye-3istanbul esya depolam

Gülnar Eşya Taşıma ve Depo

0532 657 32 35 Mersin / Gülnar

ne zaman isterseniz eşya depolama çözümlerini siz değerli müşterilerimize de sunmaya devam ederiz. kiralık eşya deposu ihtiyacınız olduğunda sektörde uzun yıllar hizmet vermiş güvenilir firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. her zaman ilk sırada müşteri memnuniyeti yer alıyor. eşyalarınız kaliteli şekilde depolanıyor. mersin bölgesi başta olmak üzere pek çok ilden gelen eşyalarınız depolama firmamızda büyük bir titizlikle uzun zaman kalabilir ve bu konuda gözünüz arkada kalmasın. gülnar depolama firmamız indirimli fiyatları ile güvenli ve sigortalı depolama hizmeti vermektedir.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer mersin eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Gülnar eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Gülnar eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Gülnar evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

Gülnar kiralık eşya deposu

Platformumuzda her bütçeye uygun bir eşya deposu bulabilirsiniz. İster Çeyiz, beyaz eşya, mobilya, koli gibi parça eşya isterse ofis malzemeleri, öğrenci evi veya komple ev eşyası olsun Gülnar kiralık eşya doposu için hemen bir talep oluşturun. En uygun kiralık dopa tekliflerini alın.

Mesaj yazın

kepce