uye-2uye-3uye-4uye-1

Güneysınır Eşya Depolama

0535 925 56 34 Konya / Güneysınır

Ev eşyalarınızı, işyeri veya ofis eşyalarınızı depolarda muhafaza etmek istiyorsanız kalitenin tek adresi Güneysınır Depolama. Bilinçli bir çalışma prensibiyle hareket eden eşya depolama firmamız.Gün geçtikçe nakliye sektöründe bulunan firmalara güvenilir hizmetleri ile farkını ortaya koyan firmamız pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer konya eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Güneysınır eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Güneysınır eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Güneysınır evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

Güneysınır kiralık eşya deposu

Platformumuzda her bütçeye uygun bir eşya deposu bulabilirsiniz. İster Çeyiz, beyaz eşya, mobilya, koli gibi parça eşya isterse ofis malzemeleri, öğrenci evi veya komple ev eşyası olsun Güneysınır kiralık eşya doposu için hemen bir talep oluşturun. En uygun kiralık dopa tekliflerini alın.

26 Mart 2021 Cuma

Mesaj yazın

kepce