uye-3uye-2uye-1evden eve nakliye depolama

Güngören Eşya Depolama

0532 657 32 35 İstanbul / Güngören

Hizmete başladığımız günden itibaren belirlemiş olduğumuz kalite standartlarında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Güngören her noktasında depo alanlarımızla başarılara imza atmaya devam ediyoruz. Sizde bu kalite ile tanışmak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Uygun ekipmanların kullanımı ile hızlı ve çözüm odaklı hizmet sunmaktayız.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer istanbul eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Güngören eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Güngören eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Güngören evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

Güngören kiralık eşya deposu

Platformumuzda her bütçeye uygun bir eşya deposu bulabilirsiniz. İster Çeyiz, beyaz eşya, mobilya, koli gibi parça eşya isterse ofis malzemeleri, öğrenci evi veya komple ev eşyası olsun Güngören kiralık eşya doposu için hemen bir talep oluşturun. En uygun kiralık dopa tekliflerini alın.

26 Mart 2021 Cuma

Mesaj yazın

kepce