uye-4uye-3uye-2uye-1

Han Eşya Depolama

0532.166.8436 Eskişehir / Han

Gereksiz daire kirası vermemek için kiralık depo en uygun seçenektir. Eşyalarınızı yerinizden alarak hızlı çözüm üretiyoruz. İşletmelere ait olan tüm konteyner depolama hizmetleri için hiç düşünmeden firmamız ile iletişime geçebilir ve depolama hizmetleri alabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca kiralık depo alanlarımız güvenlik kamerası ile görüntülenerek kayıt altına alınmaktadır.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer eskişehir eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Han eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Han eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Han evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

26 Mart 2021 Cuma

Mesaj yazın

kepce