uye-4uye-3uye-1uye-2evden eve esya depolama kiralık eşya depolama ve nakliyat

İyidere Eşya Depolama

0532 657 32 35 Rize / İyidere

EŞYALARINIZI GÜVENLE DEPOLAMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. TECRÜBELİ EKİP VE İSTEĞE GÖRE SİGORTALI BEKLEME ALANLARIYLA KORUMA GARANTİLİ EŞYA DEPOLAMA ALANI KİRALAYABİLİRSİNİZ. EŞYA DEPOLAMA ALANINDA BÜTÜN İHTİYAÇLARINIZA CEVAP VEREBİLİYORUZ. SİZLERE EN UYGUN SAKLAMA KOŞULLARINI BURADAN SUNABİLİYORUZ.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer rize eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

İyidere eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

İyidere eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda İyidere evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

İyidere kiralık eşya deposu

Platformumuzda her bütçeye uygun bir eşya deposu bulabilirsiniz. İster Çeyiz, beyaz eşya, mobilya, koli gibi parça eşya isterse ofis malzemeleri, öğrenci evi veya komple ev eşyası olsun İyidere kiralık eşya doposu için hemen bir talep oluşturun. En uygun kiralık dopa tekliflerini alın.

26 Mart 2021 Cuma

Mesaj yazın

kepce