uye-4uye-2uye-1uye-3esya deposu kiralama kiralık eşya depolama ve nakliyat

İzmit Eşya Depolama

0534 745 11 89 Kocaeli / İzmit

En uygun fiyatta depolama yapmak isteyenler buraya! Hizmetimizde depolama fiyatı cebinize uygun olacak.Kocaeli bölgesinde lider firma olarak hizmetlerine ara vermeden devam eden firmamızda eşyalarınız büyük bir titizlikle uzun zaman kalabilir ve bu konuda gözünüz arkada kalmasın.Kolay ve hızlı depolama hizmetlerimiz, üstün performans sunan çözümler sağlar.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer kocaeli eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

İzmit eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

İzmit eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda İzmit evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

İzmit kiralık eşya deposu

Platformumuzda her bütçeye uygun bir eşya deposu bulabilirsiniz. İster Çeyiz, beyaz eşya, mobilya, koli gibi parça eşya isterse ofis malzemeleri, öğrenci evi veya komple ev eşyası olsun İzmit kiralık eşya doposu için hemen bir talep oluşturun. En uygun kiralık dopa tekliflerini alın.

Mesajlar

Tülin Atik

2 adet 3’lü 2 adet berjer olmak üzere bir koltuk takımım var bunlar için depo fiyatı istiyorum

Hakan 5369570858

Buzdolabı çamaşır makinesi yatak odası yatak bazası 2 tane çekyat 2 tane tekli koltuk kuçuk yemek masası

Mesaj yazın

kepce