uye-1uye-4uye-3uye-2depolama esya kiralık eşya depolama ve nakliyat

Kandilli Evden Eve ve Depo

0534 745 11 89 İstanbul / Kandilli

PROFESYONEL HİZMETLER SAYESİNDE TERCİHLERİNİZ EN GÜZEL ŞEKİLDE BEKLENTİLERİNİZE FIRSAT TANIYACAKTIR.İSTANBUL İLİMİZDE ÇOK ÖNEMLİ BİR YERE SAHİP OLAN FİRMAMIZ HER ZAMAN KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN UZUN YILLAR MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞMALARINA DEVAM ETMEKTEDİR. KİRALIK DEPO HİZMETİNDE YÜKSEK PERFORMANSLI VE GÜÇLÜ ALT DONANIMLI BİR FİRMAYIZ.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer istanbul eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Kandilli eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Kandilli eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Kandilli evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

Kandilli kiralık eşya deposu

Platformumuzda her bütçeye uygun bir eşya deposu bulabilirsiniz. İster Çeyiz, beyaz eşya, mobilya, koli gibi parça eşya isterse ofis malzemeleri, öğrenci evi veya komple ev eşyası olsun Kandilli kiralık eşya doposu için hemen bir talep oluşturun. En uygun kiralık dopa tekliflerini alın.

26 Mart 2021 Cuma

Mesaj yazın

kepce