uye-1uye-3uye-4uye-2

Karayazı Kiralık Depolama

0216-397 0616 Erzurum / Karayazı

HİZMETLERİMİZDEN KOLAYLIKLA YARARLANMANIZ ADINA GEREKLİ ÇÖZÜMLER SUNULMAYA DEVAM EDİLİR. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE ÖNEM VEREN FİRMAMIZDAN DİLEDİĞİNİZ ZAMAN HİZMET ALACAKSINIZ.HER ÇEŞİT EŞYALARIN GÜVEN İÇİNDE KORUNDUĞU KİRALIK EŞYA DEPOSU OLAN FİRMAMIZ TÜM EŞYALARIN SIĞACAĞI GENİŞLİKLERDE ALANLARA SAHİP OLMAKTADIR.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer erzurum eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Karayazı eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Karayazı eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Karayazı evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

26 Mart 2021 Cuma

Mesaj yazın

kepce