uye-2uye-1uye-4uye-3

Keles Evden Eve Nakliye

0(532) 166 8436 Bursa / Keles

Güvenilir depo alanlarımız içerisinde farklı boyutlarda eşyalarınızı saklayabiliriz.İşyerinizde size fazla gelen ama atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı sizin için depolarımızda saklıyoruz. Kiralık eşya deposu olarak geniş yelpazedeki ürünlerinizin Bursa bölgesinde saklanacağı alan yaratmaktayız.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer bursa eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Keles eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Keles eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Keles evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

Mesaj yazın

kepce