uye-2uye-3uye-1uye-4

Kofçaz Eşya Depolama

0532 657 32 35 Kırklareli / Kofçaz

Daha fazla depolama alanına sahip olmak için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmet için bizimle iletişime geçerek kısa sürede geri dönüş alabilirsiniz. Ev ve iş yerinde fazla malzemelerinizi korunaklı eşya depolama alanlarında bekletmenizi sağlıyoruz.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer kırklareli eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Kofçaz eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Kofçaz eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Kofçaz evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

26 Mart 2021 Cuma

Mesaj yazın

kepce