uye-2uye-3uye-1uye-4

Kumru Eşya Depolama

0532-166-84-36 Ordu / Kumru

Kumru eşya depolama sayesinde eşyalarınız bundan sonra güven altında olacak. Fiyat ve güvenli zemin anlamında kurumsal düzeyde eşya depolama alanı sunuyoruz. Ordu bölgesinden başvuru yapabilirsiniz. İndirimli eşya depo kiralama alanı isteyen bireysel ve kurumsal müşterilerimize tam memnuniyet vermeyi hedefliyoruz.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer ordu eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Kumru eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Kumru eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Kumru evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

Mesaj yazın

kepce