uye-4uye-1uye-3uye-2evden eve esya depolama kiralık eşya depolama ve nakliyat

Mezitli Eşya Depolama

0532 657 32 35 Mersin / Mezitli

Depolama fiyatı ne kadar olduğunu merak edenler firmamızı arayarak bilgi alabilir. Ekonomik fiyatlı şekilde eşya depolama için sizlerde hemen firmamızı seçebilirsiniz. Her zaman müşterilerimizin karına hizmet veren kiralık eşya deposu firmamızda fiyatlar kesinlikle bütçeleri zorlamaz.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer mersin eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Mezitli eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Mezitli eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Mezitli evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

Mezitli kiralık eşya deposu

Platformumuzda her bütçeye uygun bir eşya deposu bulabilirsiniz. İster Çeyiz, beyaz eşya, mobilya, koli gibi parça eşya isterse ofis malzemeleri, öğrenci evi veya komple ev eşyası olsun Mezitli kiralık eşya doposu için hemen bir talep oluşturun. En uygun kiralık dopa tekliflerini alın.

26 Mart 2021 Cuma

Mesajlar

Yusuf Açıkbaş

2+1 evimin pek de çok olmayan eşyası var 2-3 aylığına depolamak istiyorum

Mesaj yazın

kepce