uye-3uye-4uye-2uye-1kiralik esya deposu kiralık eşya depolama ve nakliyat

Ortaca Eşya Depolama

0532 657 32 35 Muğla / Ortaca

GÜVENLİ EŞYA DEPOLAMA ALANLARI İÇİN KURUMSAL BİR DÜZLEMDE HİZMET VERİYORUZ. DIŞ ETKENLERDEN MUAF ALANLARIMIZI DİLEDİĞİNİZ KADAR DEĞERLENDİREBİLİRSİNİZ. DESTEK EKİBİMİZ MERAK ETTİĞİNİZ HER KONUDA KISA SÜREDE DETAYLI BİLGİ ALMANIZI SAĞLIYOR. ZARAR GÖRMEYEN EŞYALAR İÇİN DEPOLAMA ALANLARINI UYGUN FİYATLARLA KİRALAYABİLİRSİNİZ. ORTACA EŞYA DEPOLAMA HER ZAMAN DAHA GÜVENLİ VE HER ZAMAN DAHA KALİTELİ HİZMETLERİ SİZLER ADINA BİR ARAYA GETİRMEKTEDİR.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer muğla eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Ortaca eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Ortaca eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Ortaca evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

Ortaca kiralık eşya deposu

Platformumuzda her bütçeye uygun bir eşya deposu bulabilirsiniz. İster Çeyiz, beyaz eşya, mobilya, koli gibi parça eşya isterse ofis malzemeleri, öğrenci evi veya komple ev eşyası olsun Ortaca kiralık eşya doposu için hemen bir talep oluşturun. En uygun kiralık dopa tekliflerini alın.

26 Mart 2021 Cuma

Mesaj yazın

kepce