uye-3uye-4uye-1uye-2esya depolama kiralık eşya depolama ve nakliyat

Selçuk Kiralık Depo ve Nakliyat

0532 657 32 35 İzmir / Selçuk

Kesintisiz bir şekilde sizlere hizmetler sunulmaya devam edilir ve ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlayacaksınız. Eşya depolama alanında bütün ihtiyaçlarınıza cevap verebiliyoruz. Sizlere en uygun saklama koşullarını buradan sunabiliyoruz.Özel olarak hazırlanmış olan depo alanımız içerisinde eşyalarınıza zarar verilmeden depolama yapmaktayız.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer izmir eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Selçuk eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Selçuk eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Selçuk evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

Selçuk kiralık eşya deposu

Platformumuzda her bütçeye uygun bir eşya deposu bulabilirsiniz. İster Çeyiz, beyaz eşya, mobilya, koli gibi parça eşya isterse ofis malzemeleri, öğrenci evi veya komple ev eşyası olsun Selçuk kiralık eşya doposu için hemen bir talep oluşturun. En uygun kiralık dopa tekliflerini alın.

Mesaj yazın

kepce