uye-2uye-4uye-1uye-3esya deposu kiralama kiralık eşya depolama ve nakliyat

Serhat Nakliyat ve Depo

0534 745 11 89 Iğdır / Merkez

Evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri sunuyoruz. Bize ne zaman isterseniz ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatları sunacağımıza emin olabilirsiniz. Hemen teklif alın.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer ığdır eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Merkez eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Merkez eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Merkez evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

Merkez kiralık eşya deposu

Platformumuzda her bütçeye uygun bir eşya deposu bulabilirsiniz. İster Çeyiz, beyaz eşya, mobilya, koli gibi parça eşya isterse ofis malzemeleri, öğrenci evi veya komple ev eşyası olsun Merkez kiralık eşya doposu için hemen bir talep oluşturun. En uygun kiralık dopa tekliflerini alın.

Mesaj yazın

kepce