uye-1uye-4uye-3uye-2

Toroslar Depolamacılık

0532-166 8436 Mersin / Toroslar

Hizmetlerimizi sizlere yönelik olarak her daim sunmaya devam ediyoruz. Yüksek kalite standartlarında bir hizmet sunulmuş olduğundan dolayı sizlerde yararlanmaya başlamış olacaksınız.Eşya depolama ile ilgili her türlü talepleriniz dikkate alınır.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer mersin eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Toroslar eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Toroslar eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Toroslar evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

26 Mart 2021 Cuma

Mesaj yazın

kepce