uye-4uye-1uye-2uye-3

Halkapınar Eşya Depolama

0532 657 32 35 Konya / Halkapınar

Eşyalarınızı hem hızlı hem de sorunsuz bir şekilde depolayın. Eşyalarınız firmamızda istediğiniz süre kadar kalabilir ve günü geldiğinde hiçbir zarar görmeden teslim alabilirsiniz.Güvenilir depo alanlarımız içerisinde farklı boyutlarda eşyalarınızı saklayabiliriz.Uzman ekibimiz tarafından sizlere yönelik olarak kalıcı çözümler sunulmaya devam edilir.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer konya eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Halkapınar eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Halkapınar eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Halkapınar evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

26 Mart 2021 Cuma

Mesaj yazın

kepce