uye-2uye-4uye-1uye-3

Selendi Eşya Depolama

0532 050 26 86 Manisa / Selendi

Mobilyalarınızı değiştirirken eşyalarınızı güvenli alanda depolayabilirsiniz. Kiralık depo alanlarımız ile uzun yıllar sektörde hizmet veren Selendi eşya depolama firmamız eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden uzun süre saklanmasını sağlamaktadır. Konteyner depolama geniş bir alanda dilediğiniz şekilde eşyalarınız güvenli bir şekilde depolayabilmenize olanak sağlamaktadır.


Bu firmadan hemen kiralık depo fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurun. Kısa zamanda size gelen teklifleri değerlendirin. En uygun olanı seçin. Platformumuzda aylık haftalık yıllık ne kadar süre için isterseniz mutlaka size uygun bir firma vardır. Diğer manisa eşya depolama şirketlerini buradan görebilirsiniz.

Selendi eşya depolama fiyatları

Fazla eşyalarınız için bir depoya ihtiyacınız var. Ama fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen burayı tıklayarak Maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Ortalama depolama ücretlerini öğrenin ve süprizlerle karşılaşmayın.

Selendi eşya taşıma hizmeti

Üye firmalarımızdan teklif isterken eşyaların ambalajlanıp taşınması aynı şekilde geri getirilmesi ve sigorta gibi durumları mutlaka açıklamada yazınız. Üyelerimizin çoğu aynı zamanda Selendi evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadırlar.

Selendi kiralık eşya deposu

Platformumuzda her bütçeye uygun bir eşya deposu bulabilirsiniz. İster Çeyiz, beyaz eşya, mobilya, koli gibi parça eşya isterse ofis malzemeleri, öğrenci evi veya komple ev eşyası olsun Selendi kiralık eşya doposu için hemen bir talep oluşturun. En uygun kiralık dopa tekliflerini alın.

26 Mart 2021 Cuma

Mesaj yazın

kepce